درباره روبیوتی

روبیوتی

"آرایش ، نقابی برای پنهان شدن در پشت آن نیست بلکه هنری برای نمایان شدن اسرار زیبایی چهره شماست"
روبیوتی در راستای محصولات آرایشی وبهداشتی پوست و مو باهدف زیباسازی چهره وصورت ضمن ایجاد زیبائی باعث حفظ سلامت مصرف کنندگان محصولات ما می باشد .
روبیوتی = به سمت زیبایی > مسیرزیبایی > تصمیم برای زیبایی می باشد
علت تصمیم ما از انتخاب این نام ایجاد محصولاتی با کیفیت بالا با بسته بندی های استاندارد وشیک می باشد که مصرف کننده و یوزرهای محصولات ما در مقابل هزینه ای که بابت تهیه کالا پرداخت می کنند به نتایج خوب کیفی برسند که هم باعث ایجاد سلامت و هم خلق زیبایی گردد و در این صورت است که از رضایت خریداران و مشتری ها ، ما به حس خوب و لذت می رسیم واین مساله همیشه برای ما اهمیت بسیار زیادی داشته و دارد و لازم بذکر است که کلیه محصولات ما دارای مجوزهای بهداشت ، اصالت و سیب سلامت می باشند و در حال حاضر فعلاٌ با نام این برند کرم پودر سفید کننده با پوشش بالا ، نرم ، سبک و با ویژگی محافظت از نور آفتاب با دوام بالا که متفاوت با سایر برند ها می باشد در دست اقدام است. اهداف پیش روی ما پر بارکردن و افزودن به سبد کالایی با این نام می باشد.
زیبایی ، شادابی ، جوانی ، سلامت پوست و مو خواسته ما برای مشترکین و مخاطبین است

خدمات شرکت

"کیفیت میتواند بهترین وقدرتمند ترین تبلیغات باشد"
از انجا که خواسته ما برای مخاطبین و مشترکین زیبایی ، جوانی ، شادابی و سلامت پوست و مو می باشد .محصولات موجود و درحال ارائه ما محصولات شستشو و تقویتی مو ، مراقبت ، ضدریزش ، ضدشوره ، ضدشکنندگی ، ضدموخوره ، حالت دهنده های مو ، و محصولات کار برای آرایشگرهای حرفه ای که با مواد و محصولات خوب کار میکنند از قبیل : 1- رنگ موهای پروتئینه دار و ضدحساسیت با مشتقات گیاهی ، دوام و ماندگاری بالا و کمترین میزان و مقدار آمونیاک که مقدار کم آمونیاک مورد نیاز رنگ و رنگ بازی می باشد ، در غیر اینصورت طیف رنگ بسیار محدود و کم و تیره می باشد به دلیل اینکه مقدار کم و کنترل شده آمونیاک باعث بازشدن فلسها وپولکهای مو میشود تا پیگمنت های رنگی ورنگدانه به ساختمان مو ورود کنند و درصورتی که مقدار آمونیاک در رنگ زیاد باشد که متاسفانه در اکثر رنگها هم زیاد است اثرتخریبی زیاد بوجود می آورد ، که برای جبران و درمان حتما باید از مواد و محصولات خیلی خوب که قدرت تاثیر گذاری بالا در روند بازسازی ودرمان دارند مانند : محصولات برند اکیا - توژورس - ونتی پیو ایتالیایی استفاده شود. 2– یکی دیگر ازمحصولات عالی و متفاوت ما با سایر برندهای موجود در بازار ، اکسیدان های کرم دار و پروتئینه دار گیاهی و ضد حساسیت می باشد که درضمن به دلیل دارا بودن این ویژگی های خوب باعث جلوگیری از شکنندگی ، خشکی ، زبری ، جلوگیری از ایجاد حرارت ، سوزش و خارش پوست سر می گردد. 3- پودرهای دکلره روشن کننده و بی رنگ کننده های پروتئینه دار قوی که درضمن عملکرد قوی روشن سازی مو باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به بافت مو می گردد مانند( دمیج شدن ، سوختگی و پوسیدگی مو). 4- کرم کاندیشنر خامه ای درمانی که پس از آبکشی مواد رنگ یا دکلره جهت بسته شدن ، جفت شدن پولکها ، فلسها ، بازسازی و بازگردانی حالت ژله ای و الاستیکی مو که نشانه سلامت وایجاد ویتامین های مورد نیاز مو می باشد.
5- هیر رپیر ( کراتین سرد ). 6-ویال ضدریزش ، ضدشوره ، ضدموخوره و انرژی دهنده شوکینگ. 7- لوسیون ژل رویال تقویتی - آبرسان پوست سر ( رفرش کننده ) ، واکس مو و حالت دهنده بدون چربی ، مایع ضد ریزش ، ضدشوره و ضدموخوره. 8- مایع تقویتی بذر کتان آنتی باکتریال محافظ حرارتی مو دربرابر حرارت سشوار و اتوی مو ، غیر چرب و ضد موخوره. 9- مایع روغن لیمو محافظ حرارتی مو دربرابر حرارت سشوار واتوی مو وضد موخوره. 10- ماسک مو و بناور تقویتی کپسول دار.11- اسپری 2فاز تراپی برای براشینگ. 12- شامپو 5روغن گیاهی مخصوص موهای نرم ومعمولی. 12- اسپری فوم موس پروتئینه دار حالت دهنده موهای مجعد فر و وز. 13- اسپری ژل واکس مرطوب کراتینه دار. 14- ژل چسب حالت دهنده فیکس گلو بسیار سبک و طبیعی. 15- اسپری شاین گرین بدون گاز. 16- اسپری گلد لاین حالت دهنده فوق العاده. (( محصولات توژورس ایتالیا )): 1- رنگ مو ی حرفه ای توژورس با مشتقات گیاهی. 2- اکسیدان کرم های حرفه ای توژورس. 3- ماسک بالم تقویتی انبه زرد آ لو 1000میل. 4-ماسک تقویتی انبه زردآلو 500 میل. 5- پودردکلره چسب سفید حرفه ای. 6- پودر بلو آیس توژورس. 7- آرگان خالص 100% هسته آرگان ( طلای مایع ) 100 % بدون پارابن و آنتی آلرژن وغیر چرب. 8- مایع تقویت مو و پوست سر توژورس. 9- اسپری فوم حالت دهنده توژورس 10- اسپری شاین وحالت دهنده توژورس. (( محصولات ونتی پیو )) :1- اسپری 20 کاره تقویتی مخصوص درمان موهای دمیج و آسیب دیده با نتیجه 100% تاثیر گزار در روند درمان مو. 2- ماسک غذای مو و تقویتی. 3- آرگان تقویتی بدون پارابن. 4- اسپری دوفاز تراپی. 5- شامپو فری سولفات بدون پارابن.

درباره ما

ما ازدیرباز (( سال 1379)) تا کنون ارائه دهنده محصولات آرایشی و بهداشتی با برندهای زیادی ازجمله برند آرایشی کلاسیک ، پنکک آردا ، آیدا ، جی او ، وو ، محصولات درماکول و سایر محصولات دربخش فروش و توزیع با سیستم های پخش نقطه ای به فروشگاه ها و سالن دارها و مصرف کننده های شخصی بوده ایم و یکی از مسائل مهمی که همیشه برایمان در اولویت بوده و ارزش داشته رضایتمندی مشتری بوده است تا بابت هزینه ای که برای تهیه کالا پرداخت میکند کالایی با کیفیت مورد مصرفش قرار بگیرد.
و همچنین باعث صرفه جویی در هزینه ها گردد که این امر باعث ایجاد و انتقال انرژی های مثبت با مخاطبین می گردد و چند سالی ست که تصمیم به تغییرات و بوجود آوردن سیستم فروش مدرن و آنلاین کرده ایم که به دلیل تغییر سبک و مسیر کار و فعالیت هایمان در نوع خدمات برای ایجاد یک روال تخصصی و ویژه پس از سالها مطالعه و تحقیق به این نتیجه رسیدیم که به قول اساتید و پرتجربه ها (( تصمیم به بیل زدن در باغچه خودمون بگیریم )) و برای رسیدن به محصول خوب ، اقداماتی که در زندگی شخصی و کاری هرفرد برای پیشرفت ، نیاز به مراحل کاشت و داشت برای رسیدن به مرحله برداشت می باشد ، به همین دلیل شروع به فعالیت تخصصی نموده ایم که با هدف ایجاد و انتقال اطلاعات تخصصی به فروشنده ها و مصرف کننده ها که مطمئناً به نتایج عالی خواهیم رسید.